Felsorakoznak a Holt-Tisza Petíció támogatók

A Kisállat-Ambulancia is támogatja a projektet

Nagy örömünkre szolgál, hogy a Gyálai Holt-Tisza ügyében magunk mellett tudhatunk más szervezeteket, egyesületeket is. A következő levél a mai napon, 2020.május 29.-én érkezett az Egyesületünk e-mail fiókjába:

Tisztelt Klebelsberg-telepi Polgári Kör Egyesület!

Nagyon örülünk és támogatjuk kezdeményezésüket a Gyálai Holt-Tisza rendbe tételére! 2013-ban elsőként itt lobbant be és került a köztudatba Szegeden, majd utána egész Magyarországon a kutyák szívféreg megbetegedése. Mivel a kórokozó féreg lárváját a szúnyog viszi át az új „kliensbe”, így, amennyiben minél kevesebb teret adunk a szúnyogoknak, annál inkább hozzájárulunk ennek és sok más szúnyog által továbbított, embereket is megbetegítő fertőzésnek a megelőzéséhez. Ezért mi is szívesen besegítünk az aláírási akcióba, illetve megjelentetjük a honlapunkon a fölhívást. Kérem, juttassanak el Ambulanciánkra aláírási ívet, hogy propagálhassuk a páciens Gazdáink körében, ill. küldjenek egy a honlapra kitehető fölhívást!

Tisztelettel: Dr. Rengei Antal és a Kisállat-Ambulancia Csapata