Ruhagyűjtés 2021-ben

Október 12-14 között ingyenes ruhabörzét tartottunk a faházban A ruha- és cipőgyűjtéssel járó felügyeleti és szortírozási munkákat a nyugdíjas klub tagjai vállalták. A munkák koordinálója Terjékné Cilike volt. Hihetetlen mennyiségű tiszta és használható feleslegessé vált ruhanemű került a börzére. De nemcsak hoztak az adakozók, hanem vittek is a készletből. A telepen és a kiskertekben élő idős rászorulóknak örömmel segítettek a nyugdíjas klub tagjai a meleg ruhák válogatásában. Voltak olyan érdeklődők is, akik nem a telepünkön laknak, csak ismerősöktől vagy a plakátról értesültek róla. A sikeres háromnapos börze „maradéka” 58 zsák ruha, 8 doboz cipő és egy zsák játék volt, amit a Karitász Alapítványhoz szállítottunk el. Köszönettel és hálával tartozunk minden önkéntes segítő többnapos munkájáért.

Külön köszönet az utolsó délutánt vállaló szortírozó és zsákoló segítőknek és a zsákok elszállítóinak. Segítőink: Seresné Marika, Monostoriné Julika, Nagy Czirok Emőke, Kucsoráné Jahn Ilike, Baksáné Manyika, Tóthné Zsulán Kati, Biczókné Marika, Törökné Marika, Papp Sándorné Erzsike, Pillerné Jucika, Feketsné Zsuzsa, Kispéter Julika, Bullásné Piroska, Takácsné Etelka, Seresné Margitka, Vér Vivien, Kis Sára, Bariczné Magdi, Mucsi Zsuzsa, Fazekasné Terike. Szállításban Kismárton Zsolt és Somogyi László segített.