Nagy érdeklődés övezte a Biciklis KRESZ-vetélkedőt

A Biciklis KRESZ tanfolyam alkalmával, szombaton (2021.07.24.) megfeszült minden biciklilánc és a figyelem is, hiszen 36 óvodás és általános iskolás korosztályú telepi gyermek figyelmesen hallgatta Gombos Tibor KRESZ-szakoktató előadását, az Összefogás Háza faházában. A vetítéssel egybekötött tanórát elméleti vetélkedő és gyakorlati, biciklis verseny követte. Az Egyesület gondolt a legkisebbekre is, akik kifestőzéssel tudták lefoglalni magukat és a négy 5 éves gyermek egy-egy csengő jutalommal és oklevéllel térhetett haza.

A Klebelsberg-telepért Alapítvány a reggeli kekszet és üdítőt biztosította és a technikai hátteret, a díjakat és a gyermeknek szánt ebédet a Szeged Klebelsberg-telepi Polgári Kör Egyesület adományozta. Köszönjük Gombos Tibor KRESZ-szakoktató munkáját és külön megköszönjük Szabó Zsolt ötletadónknak a kezdeményezését és szervezést.

A Biciklis KRESZ vetélkedő győztesei:

  1. Szabó Alex Rafael
  2. Dániel Bence
  3. Barta Tamás
  4. Ábrahám Zétény és Novák Ádám