A nagy HO-HO-Horgászverseny

Kis és nagy horgászaink április 28-án, hétfőn „hajnalban” lelkesen gyülekeztek a párás Holt-Maros partján. Segítő kezekben nem volt hiány, az előkészületek vidám hangulatban zajlottak. Éhségünket lilahagymás zsíros kenyérrel fojtottuk el, amit jóízűen fogyasztottak a gyerekek és a felnőttek is. A helyek kiválasztása után mindenki elfoglalta a standját, majd megkezdődött a halak beetetése. Nem is kellett sokáig várni az első kapásokra. Szépen gyűltek a fogások és jó kedvvel peregtek az órák. Majd megszólalt a verseny végét jelző füttyszó, befejeződött a nagy küzdelem. Izgatottan vártuk a mérési eredményeket. A boldog helyezettek nagy örömmel indultak haza kipihenni a nap fáradalmait. A díjátadó a majálisig váratott magára.

Horgászverseny helyezettek:

felnőtt kategória:1. Kis Antal 2. Fórián Csaba 3. Csala Gyula,

gyermek kategória: 1. Borsos Blanka, Török Bíbor 2. Kismárton Benedek 3. Kismárton Barnabás.