XXIII. Hattyas Kupa Focigála

Az idei évben immár 23. alkalommal került megrendezésre a Hattyas Kupa Focigála, ahol 8 csapat mérte össze tudását. A szeptemberi hétvége nyárias időjárással kedvezett a résztvevőknek. Voltak a korábbi évek kupáiról jól ismert csapatok, de újabb, fiatal társaságok is indultak. Mindenki kiválóan szerepelt, emléklapot kapott a Fanathinaikos, a Dévérek, a Fanatiqs Sex-Tett, az Amperfestők és a Young Men. A tornán III. helyezést ért el a Vegyes felvágott csapata, II. helyezett lett az Alibi Fc, az I. díjat pedig idén is a Majdnem Mindegy szerezte meg. A nap gólkirályi címét Domonkos Dávid tudhatta magáénak, a legjobb játékosnak Gyukis Norbertet ítélték, a legjobb kapus pedig Tarján András lett.
A kora esti eredményhirdetés után finom vacsorával és zenés mulatsággal folytatódott a rendezvény.
Köszönjük a résztvevőknek, a szervezőknek, segítőknek, támogatóknak a remek hangulatú napot!
(részletek a következő Hírharangban)