XXII. Hattyas Kupa Foci Gála és I. Klebelsberg-telepi „Tiszta Holt-Tiszát” Futóverseny és Családi Sportnap

Kedves Telepiek!
2019. szeptember 7-én és 8-án megrendezésre került, már-már helyi hagyományként a Hattyas Kupa Foci Gála, melynek második napján hagyományteremtő céllal szerveződött az I. Klebelsberg-telepi „Tiszta Holt-Tiszát” Futóverseny.
A hétvégi program a régóta vágyott műfüves focipálya átadásával kezdődött, majd a 7 helyi csapat mérte össze tudását. Az izgalmas meccsek késő délutánig folytak, majd a nap végén ízletes vacsorával és önfeledt mulatozással zárták a tornát a versenyzők és a nézők.
A vasárnapi futóversenyen 7 kategóriában indulhattak a versenyzők. Összesen mintegy 60 versenyző érezte szükségesnek, hogy futásával felhívja a figyelmet a Holt-Tisza tisztaságának fontosságára. Természetesen a családi sport nap keretében egyéb sportokban is megmérettethették magukat a résztvevők; volt hetesrúgó verseny, ping-pong, tollas, gyerekfoci. A délutáni eredményhirdetések utáni ebéd igen ízletes volt.
Köszönjük szépen a segítőknek, szervezőknek, résztvevőknek, hogy létrejöhetett a rendezvény, jövőre ismét találkozunk.

Foci eredmények:
I. Majdnem Mindegy
II. Fanatiqs Sex-tett
III. Fanathinaikos
Gólkirály: Domonkos Dávid
legjobb játékos: Farkas Márk
Legjobb kapus: Dávid Szabolcs
Futóverseny:
Ebihal
1.Fodor Boldizsár
2.Papp Zétény
3.Radics Réka
Mókus
1.Radics Péter
2.Varga Tirza
3.Szabó Scarlett
Sirály
1. Majó Petri Vince
2. Kertész Gergő
3. Szabó Zétény
Nádszál
1. Kovács Enikő
2. Vargáné Tóth Katalin
3. Pálvölgyi Emese
Jegenyefa
1. Tóth Endre
2. Pálvölgyi Bence
Ékszerteknős
1.Kinyó László
2. Szabóné Pesti Mónika
3. Somogyi Zoltán
Gólyafészek
1.Radics család
2.Császár család
3.Fodor család

Pingpong
1. Palágyi Bálint
2. Somogyi László
3. Kószó Tibor

Hetes rúgó verseny – Kismárton Barnabás

Tollas
1. Kószó Mira – Gyuris Ferenc
2. Leffler Gábor – Ábrahám László
3. Somogyi Zoltán – Somogyi Liliána

Segítők:
Szakácsok: Borsos Máté, Takács Péter, Varga Oszkár, Magyarics Robin, Magda Zoltán, Varga András
Savanyúság készítők: Lázár István és Lázárné Égi Éva
Terjék Csabáné, Gáspár Ferencé, Seresné Marika, Baksáné Manyika, Pappné Erzsike, Kispéter Julika, Süléné Zsuzsi, Marosiné Ildi, Marosi Anna, Bencsikné Marika, Kismártonné Kati, Újvári Edit, Temesvári Gábor, Temesvári Máté, Novák Csaba, id. és ifj. Gergus Zoltán, Tóthné Jolika, Somogyi László, Szabó Katalin, IKSZ-es diákok,  Szőreg Polgárőr Egyesület, Bűnmegelőzési csoport
Támogatók: Totesztransz Kft.,Violatransz Kft., Bakony Zoltán, Kószó Tibor, B&B Vegyeskereskedés, Nógrádi Tibor önkormányzati képviselő, Bánfi szóda, Harangláb Virágüzlet, Szkíta-Sport Kft., Decathlon Áruház, Rókusi Általános Iskola, Hársfa Söröző

Főszervezők: Kismárton Zsolt, Guba Pál, Papes Fanni