XXI. HATTYAS KUPA-FOCI GÁLA

A XXI. Hattyas kupa ismét két napon át zajlott. Szombaton a helyi csapatok tornája, vasárnap pedig családi sportnap került megrendezésre.
Az első nap már reggel 8 órától gyülekeztünk, amit a helyi termelők árubörzéje a Garaboly is színesített.
A Megnyitó és a Himnusz eléneklése után 9 órától már elindultak a mérkőzések a pályán, ami a képviselők ígérete ellenére még az idén is salakos volt. A jelentkező 8 csapat két 4-es csoportban kezdett neki a csatáknak. A csoportokból az első két helyezett jutott tovább, ők játszották az elődöntőket, az itt vesztettek a bronz meccset, a győztesek pedig a döntőt. A mérkőzések sok izgalmat és magas színvonalat hoztak.
A torna után az este eredményhirdetéssel kezdődött, majd extra finom és nagy adag vacsorával folytatódott, amit hajnalig tartó disco party követett.
A vasárnapi családi Sportnapot 10 órakor kezdtük, ahol mindenki megtalálhatta a neki illő sportágat. Volt itt tollas, ping-pong, teqball, gyerek foci, hetes rúgó verseny és élő csocsó pálya is. Közben finom ebédet lehetett fogyasztani, a programok 17 óráig tartottak.