XIX. Klebelsberg-telepi Majális

2018. május 1-én megrendezésre került a XIX. Klebelsberg-telepi Majális az Összefogás Háza udvarán.
A TRB főzőverseny résztvevői már kora reggel tüsténkedtek a bográcsok mellett, 22 csapat mérettetett meg. A színpadi műsort a telepi óvodások nyitották meg szép dalokkal. Köszönjük az óvónőknek a felkészítést. A Harangláb Nyugdíjas Klub fellépése is nagyon megható volt, versekkel és dalokkal készültek. Dél körül mindenki elkészült a főzéssel, amíg a zsűri meghozta nehéz döntését, a Parlando énekegyüttes Te, rongyos élet! című operett műsorát tekinthettük meg, ami nagy siker volt, a nézők együtt énekelték a slágereket az énekesekkel. Ezután kiosztásra kerültek a TRB verseny díjai, gratulálunk a nyerteseknek. A házban edző karatésok bemutatója nagyon érdekes volt, az érdeklődők próbára tehették erejüket, cserepek törhettek össze technikai instrukciók segítségével. A melegben nagy népszerűségnek örvendett a sörivó verseny, a nyerteseknek gratulálunk. A Majális fénypontja a népszerű Indigó zenekar élő nagykoncertje volt 16 órától a ’80-as évek magyar rock slágereivel. A dalokat természetesen mindenki kívülről fújta, a zenekar több, mint 2 órát játszott, a majálisozók nagy örömére.
Mondhatjuk, hogy a XIX. Klebelsberg-telepi Majális igen népszerű volt, sokan jelentek meg. Köszönjük a fellépőknek, a szervezőknek és mindenkinek, aki bármi módon segítette a rendezvény létrejöttét és lebonyolítását.  Reméljük a 2019-es jubileumi alkalommal még többen leszünk.