Újévi ajándék koncert

Kedves Telepiek!
2019 januárja is muzsikával indult. 10-én, csütörtökön 18 órai kezdettel Újvári István és Újváriné Illés Mária szervezésében, már-már hagyományként zendült fel az SZTE Vántus István Gyakorló Zeneművészeti Szakgimnázium diákjainak újévi ajándék koncertje. A konzis diákok mellett egy telepi vendégművészt is köszönthettünk Szauer Bianka személyében.
A műveket Újváriné Illés Mária érdekes ismertetőkkel vezette fel. A műsor egészen a barokk kortól a 20. századig válogatott a zeneirodalom különböző korszakaiból, egy csokorba szedve a legszebb dallamokat.
Köszönet a szívet melengető koncertért a SZTE Vántus István Gyakorló Zeneművészeti Szakgimnázium diákjainak, Szauer Biankának és a felkészítő tanáraiknak. Hazaindulás előtt a kis vidám csapat és a vendéglátó Összefogás Háza segítői, dolgozói együtt énekeltek. Szép zárása volt ez az újévi koncertnek!