Nyárzáró Családi Piknik

Kedves Telepiek!2020. augusztus 30-án, vasárnap közösen zártuk a nyarat az Összefogás Háza udvarán. A Családi Piknik alkalmával ismét egy nagy-nagy telepi családdá alakulva, jó hangulatban töltöttük az egynapos (és igazán meleg) hétvégét. Az árnyékot adó fák alatt elhelyezett játszószőnyegen a legkisebbek találtak maguknak elfoglaltságot, a nagyobbak íjászkodhattak, játékos vetélkedőkön mérettethették meg magukat és a gipszöntést is kipróbálhatták. Délben együtt fogyasztottuk el a vasárnapi bográcsos ebédet, majd kötetlenül szórakozhatott, ping-pongozhatott és kézműveskedhetett mindenki. Még Piszkos Fred is ellátogatott hozzánk és annyira megtetszett neki a telepi közösség, hogy egészen a Hattyas Kupa zárásáig velünk is marad.Köszönjük a szervezőknek, segítőknek és a résztvevőknek a kellemes, igazán családias nyárzáró pikniket.