Nyári Családi Piknik

2021. augusztus 14-én, szombaton közösen zártuk a nyarat az Összefogás Háza udvarán a Családi Piknik keretében.

A tavalyi évhez képest kisebb számban ünnepeltünk a nagy meleg miatt, viszont a hangulat a forróság ellenére is nagyon jól alakult. A legkisebbek az árnyékot adó fák alatt mesét hallgattak, illetve közösen megnézhettük a Royal Balettiskola növendékeinek előadását. A nagyobbak a focipályán ügyességi versenyeken mérhették össze erejüket és tudásukat. A sátrak alatt kicsiket és nagyokat egyaránt kézműves foglalkozás várta, lehetett színezni és gabonakarikából ékszereket készíteni, és a mindig népszerű arcfestés sem maradhatott el. A faházban pingpongozás folyt, miközben a hűvösben már készült a krumplipaprikás, amit együtt fogyasztottunk el. Köszönjük a Rókusi Általános Iskolának a sporteszközöket, és hogy Guba Pál testnevelő tanár ismételten, fáradságot nem ismerve levezényelte az ügyességi vetélkedőket. Köszönjük a szervezőknek, segítőknek és a résztvevőknek a kellemes, igazán családias nyári pikniket.