Klebelsberg-telepi karácsony 2021-ben

Karácsonyváró programokkal kezdődött a december. Hagyományainkhoz híven nagy sikere volt az idén is a Rendező térre csengőszóval érkező Mikulás bácsinak és a zsákjából előkerülő szaloncukroknak. A harangláb ünnepi díszbe öltözve várta a szombat esti gyertyagyújtásokat, amit a kisebb-nagyobb közösségek versei és énekei tettek meghitté. Közös karácsonyi műsorunkon a legkisebbektől a legnagyobbakig szerepeltek, ki verssel, ki énekkel hozta közénk Karácsony ünnepét. A műsor után karácsonyi dallamokat hallgatva forró tea, forraltbor és sütemények mellett örülhettünk egymásnak. Az ünnep első napján délelőtt szentmise volt a faházban. Utolsó decemberi program a Grimm-Busz Színház Rettenetes Röfi nagysikerű előadása lesz.

Fényfüzérrel díszített legszebb házainkat a http://www.facebook.com/klebelsberg oldalon lehet megtekinteni.

Az Összefogás Háza rendezvényeit támogatja:
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata