Fred Kapitány is vár majd a FINISHBEN

Piszkos Fred a Nyárzáró Családi Piknik napján érkezett hozzánk, és a Műhelytitkok című kézműves foglalkozáson sok gyermeknek okozott nagy örömöt Dobó Ferenc Levente, a Brand Szobrász Studio Panoptikum Art szobrásza.

Fülig Jimmyvel a hétköznapokon is lehet szelfizni az Összefogás Háza udvarán, hiszen ahogy belépünk rögtön látni karakterét. A szelfiket szívesen várjuk Piszkos Fred az Összefogás Házában című eseménybe. Kérjük a feltöltésnél írjuk ki a #hattyasfred hashtaget!

Csapatunk így festett Freddel #hattyasfred

Az alábbi videóban pedig láthatjuk miként zajlott a kézműves kuckónkban az alkotófolyamat:

Hattyas Fred Kapitány a hétvégéig (2020.09.13., vasárnap) vendégeskedik nálunk, így végigszurkolja velünk a XXIII. Hattyas Kupa Focigála mérkőzéseit és a II. „Tiszta Holt-Tiszát” Futóverseny és Családi Sportnap versenyeit is.

Várunk minden érdeklődőt és mozogni vágyót szeretettel!