„Gyalogolni jó…” túra és Tavasz Köszöntő Haditábor az Összefogás Házában

2017.04. 21-én, szombaton a szentmihályi Móricz Zsigmond Művelődési Ház főszervezésében, a négy település (Gyálarét, Kecskés-telep, Klebelsberg-telep és Szentmihály) közös futó-, bicikliző-, sétálónapján fogadtuk a résztvevőket az Összefogás Házában. Sütikkel, ásványvízzel és természetesen sok-sok szeretettel vártuk az érkezőket, ezúton is köszönjük a sütést Gáspárné Zsuzsinak.

DSCF8152DSCF8144

Eközben az udvaron a hagyományőrzők haditábort, bemutatókat tartottak
a nézelődőknek. A gyerekek például az íjászat mellett lisztet őrölhettek és az abból készült finomságokat fogyaszthatták. Köszönjük a résztvevőknek és a segítőknek, hogy minden rendben ment, jól érezték magukat a vendégeink.

DSCF8166 DSCF8160 DSCF8157  DSCF8149