Egy óra alatt több mint 150 aláírás

forrás: GoogleMaps

A Gyálai Holt-Tisza megtisztítására készült Pilot tervének, és az azt követő teljes holtág rehabilitációja zavartalan lefolyása támogatásáért indított aláírásgyűjtést a Szegedi Klebelsberg-telepi Polgári Kör Egyesület. Az aláírásgyűjtés online és offline formában is folyik majd 2020.május 20. és június 10 -e között.

Az elektronikus petícióval célunk, hogy 10 000 aláírást gyűjtsünk össze. A Facebook oldalon is megosztott petíciós oldal több mint 50 megosztással indult útjára és egy óra leforgása alatt 150+ aláírást eredményezett. Egyesületünk önkéntesei, a megszokott módon felkeresik a papír formátumú ívvel a telepi lakosságot. Amint az Összefogás Háza újra kinyithatja kapuit, várunk minden érdeklődőt, aki támogatási szándékával hajlandó tenni azért hogy végre egészséges környezetben tudjuk a holtágat használni. A Ház nyitásáról is időben értesítünk mindenkit, a közösségi oldalunkon és a honlapunkon is.