Csete Csaba lett az emlékplakett díjazottja

Csaba Csete

A Szeged-Klebelsberg-telepért díszoklevél és plakett 2020. évi díjazottja Csete Csaba, aki a Gyálai Holt-Tisza holtág rehabilitáció ügyében rendkívüli agilitással, fáradhatatlan szervezői és kapcsolattartó munkával segítette a Szeged Klebelsberg-telepi Polgári Kör Egyesületet abban, hogy a lakosságnak a  rehabilitáció ügye melletti kiállása kellő nyomatékkal erősítse a hatóságok munkáját, a holtág munkálatok elindulását.

Csete Csabát a XXIII. Hattyas Kupa Foci Gála alkalmával, 2020. szeptember 12-én, szombaton díjazták az egyesület elnökségének tagjai.

Köszönjük Csete Csaba munkáját, gratulálunk a díjhoz!

2020 (2) 2021 (1) advent (1) Biciklis (1) Csete Csaba (1) Díj (1) egyesulet (1) emlékek (1) Emlékplakett (1) hirek (1) HoltTisza (1) karacsony (1) karacsonyivideó (1) klebelsberg (2) Klebelsberg-telepért (1) klebelsbergtelep (2) Klebelsberg_telep (1) koncert (1) KRESZ (1) Szeged (1) Vetélkedő (1) videó (1) ÖsszefogásHáza (1) összefogashaza (1)