BICIKLIS KRESZ-TANFOLYAM

BICIKLIS KRESZ-TANFOLYAM ÁLTALÁNOS ISKOLÁSOKNAK

Kedves Telepiek!

Szeretettel ajánljuk Szabó Zsolt példamutató kezdeményezését: 2021.július 24-én, szombaton 8:00–13:00 óra között játékos kvízzel, versennyel egybekötött Biciklis KRESZ-tanfolyamot hirdetünk az általános iskolások részére, de a kerékpározás szerelmeseit minden korosztályból szeretettel várjuk.

A foglalkozást Gombos Tibor, KRESZ-szakoktató tartja. A helyszín a Zentai utca 31. szám alatti Összefogás Háza udvara és faháza. A résztvevőket és a versenyzőket is meglepetések és díjak várják!

A jelentkezés ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött. A hirharang1999@gamil.com címre várjuk a jelentkezők nevét, életkorát, valamint a szülők adatait, elérhetőségét, de személyesen is meg lehet adni a kért adatokat a közösségi házban. A jelentkezés határideje 2021. július 21., szerda.