A Pick Szeged Zrt. is a Holt-Tisza rehabilitáció mellett voksol

Sutka László vezérigazgató-helyettes válaszlevelében, a következő gondolatokat fogalmazta meg az egyesületünk elnökségének:

Nagy örömünkre szolgál, hogy a Gyálai Holt-Tisza szakas rehabilitációjára hosszadalmas társadalmi egyeztetések és szakértői vizsgálatokat követően megszületett a megfelelő megoldás, mellyel helyreállítható a holtág eredeti természetes állapota. Bízunk benne, hogy a projektre elnyert támogatás keretében a rehabilitáció hamarosan a megvalósítás fázisába lép, a kármentesítés a projekt ütemezésének megfelelően lezajlik és minden érintett számára elfogadható módon végleg megoldódik ez a hosszú ideje fennálló környezeti probléma.

Szeged, 2020.06.11.
Továbbá kifejezte, a Pick Szeged Zrt. támogatja és szívesen részt vállal majd, a környezetvédelmi rehabilitációt követően, a partszakasz rendbetételében.